Na co dzień pracuję z osobami będącymi na diecie wegańskiej oraz z osobami, które dopiero planują przejście na ten rodzaj diety.
Uczę jak połączyć zdrowe odżywianie z weganizmem poprzez konsultacje, materiały dodatkowe, jadłospisy.
Dzięki temu, moi pacjenci są zdrowsi, pełni energii i jedzą smacznie.

Nazywam się Joanna Maciejewska-Musiał, jestem dietetykiem i weganką.

Moja przygoda z dietami roślinnymi zaczęła się w 2004 roku, miałam wtedy 18 lat i podejmując decyzję o zaprzestaniu spożywania mięsa kierowałam się dobrem zwierząt. Tak zostało do dnia dzisiejszego. Nie znałam wtedy nikogo kto, by odżywiał się w ten sposób, by skonsultować z nim cokolwiek. W tamtych czasach ciężko było zdobyć porządne informacje, więc nie odżywiamy się zbyt dobrze. Jednak zawsze wierzyłam, że dieta roślinna jest możliwa do zbilansowania, a także, że w ten sposób pomagamy zwierzętom. Z czasem doszły do tego aspekty zdrowotne i ekologiczne. To spowodowało, że temat odżywiania stał się dla mnie pasją, którą pragnęłam rozwijać.

W 2015 roku podjęłam naukę na studiach dietetycznych, które ukończyłam, zdobywając tytuł dietetyka. Jednak na tym nie poprzestaję. Dietetyka wciąż się rozwija, dlatego ja też staram się to robić, aktualizując swoją wiedzę poprzez literaturę, kursy. 

Czym się zajmuję?

Pomagam usystematyzować wiedzę o zdrowym odżywianiu z zakresu diety wegańskiej, zredukować masę ciała, a także dopasować jadłospis do stylu życia.

Zajmuję się również układaniem diet w dolegliwościach wymagających specjalistycznego poradnictwa żywieniowego.

Ostatnio dodane wpisy

Coleslaw z brukselki

Colesław z brukselki

Dieta, a niedoczynność tarczycy

Dieta, a niedoczynność tarczycy

Chili z soczewicy

Chili z soczewicy

Pieczone jabłko

Pieczone jabłka

Pieczone ziemniaki

Pieczone ziemniaki