Miesięczna współpraca indywidualna

Na co dzień pracuję z osobami będącymi na diecie wegańskiej oraz z osobami, które dopiero planują przejście na ten rodzaj diety.
Uczę jak połączyć zdrowe odżywianie z weganizmem poprzez konsultacje, materiały dodatkowe, jadłospisy.
Dzięki temu, moi pacjenci są zdrowsi, pełni energii i jedzą smacznie.
Nazywam się Joanna Maciejewska-Musiał, jestem dietetykiem i weganką.

W ramach współpracy otrzymujesz:

Konsultację dietetyczną odbywającą się zdalnie (poprzez komunikator Zoom). Podczas konsultacji porozmawiamy o diecie wegańskiejogólnym odżywianiu, formie mierzenia postępów, sposobie wprowadzania nowych nawyków itp.
Indywidualne zalecenia żywieniowe i informację odnośnie suplementacji.
Jadłospis na 7 dni wraz z dodatkowymi przepisami oraz z informacjami o tym, jak modyfikować posiłki, aby były one odżywcze oraz zachowały podobną kaloryczność i właściwości.
Listę zakupów
Konsultacje kontrolną on-line.
Nielimitowany kontakt mailowy przez cały czas trwania współpracy.
Możliwość przedłużenia współpracy na kolejny miesiąc w niższej cenie 170 zł.

Zajmuję się również układaniem diet w dolegliwościach wymagających specjalistycznego poradnictwa żywieniowego takich jak: insulinooporność, nadciśnienie, miażdżyca zaburzenia lipidowe, PCOS, RZS, łuszczyca, Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

Jak przebiega współpraca?

 1. Po dokonaniu płatności na maila otrzymujesz formularz. W formularzu wypełniasz podstawowe informacje odnośnie swojej diety, nawyków, zdrowia. Na maila joanna@healthyvegan.pl możesz również wysłać później wyniki badań jeśli je posiadasz. Nie są one wymagane do podjęcia współpracy, ale mogą być pomocne: morfologia, lipidogram, badanie moczu, oznaczenie poziomu witaminy D w osoczu, badanie TSH, ft3, ft4 insulina na czczo, glukoza na czczo.
  W mailu potwierdzającym zakup usługi otrzymasz również, link za pomocą, którego dokonasz rezerwacji terminu konsultacji. Proszę o dokonanie rezerwacji po wypełnieniu formularza żywieniowego.
  Konsultacje odbywają się we wtorki między 10:00, a 17:00 i w środy między 8:00, a 15:00.
 2. Konsultacje odbywają się poprzez komunikator ZOOM. Nie musisz posiadać na nim konta, otrzymasz ode mnie mailem link, dzięki któremu odbędzie się nasza rozmowa (wymagana jest kamerka i dostęp do Internetu). Porozmawiamy o odżywianiu, ustalimy strategię odżywiania, formę mierzenia postępów, sposób wprowadzania nowych nawyków itp. Na taką konsultację przeznacz około 1 godziny.
 3. W ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konsultacji prześlę Ci na maila w plikach pdf :
  • Indywidualne zalecenia żywieniowe i informację odnośnie suplementacji.
  • Jadłospisy na 7 dni z dodatkowymi przepisami, które możesz stosować przez cały miesiąc. W jadłospisie będą również informacje o tym, jak modyfikować posiłki, aby były one odżywcze oraz zachowały podobną kaloryczność i właściwości.
 4. Podczas trwania współpracy pozostajemy w kontakcie mailowym. Na maile odpowiadam najszybciej jak to możliwe, maksymalnie do 3 dni roboczych. W ramach usługi miesięcznej możesz również umówić się na dodatkową konsultację on-line, której termin trzeba wcześniej uzgodnić.
 5. Współpracę możesz przedłużyć na kolejny miesiąc w cenie 170 zł. Jeśli się zdecydujesz, na maila prześlę Ci dane do dokonania płatności. A następnie przystąpię do układania kolejnego 7 dniowego jadłospisu dla Ciebie.
 6. Uwaga! Oferta nie obejmuje przygotowania diet: raw (surowy weganizm), frutariańskiej, podczas leczenia onkologicznego, hematologicznego, dla osób z cukrzycą typu 1, dla osób z chorobami nerek, dla osób w trakcie terapii dny moczanowej, dla osób po resekcji żołądka, dla osób ze stomią, dla osób poniżej 18 roku życia, sportowców wyczynowych. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się ze mną

ZOBACZ CO MOŻESZ ZJEŚĆ

Łatwe, szybkie i smaczne przepisy, dopasowane indywidualnie.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania